Obchůdek

Potravinové doplňky

Následující potravinové doplňky ráda používám já nebo moje rodina a přátelé. Ráda vám je v Roztokách předám.

Jemné plátky korejského červeného ženšenu - naložené v medu
Ženšen pravý (v čínštině "kořen života") je nejsilnějším posilujícím prostředkem asijské medicíny a je hodnocen jako nejúčinnější adaptogen. Tato rostlina, která ve svém kořenu skrývá mnoho účinných látek, se již tisíce let užívá k dosažení lidské dlouhověkosti v dobré fyzické i psychické kondici. Posiluje pět životně důležitých orgánů: játra, srdce, plíce, ledviny a slezinu a udržuje tak harmonii celého těla. Podporuje imunitu, zlepšuje cirkulaci krve a tvorbu červených krvinek. Reguluje krevní tlak, snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Působí proti únavě a stresu, zlepšuje paměť a podporuje potenci. Tento produkt nese pečeť kvality Korea INSAM a díky patentované technologii fermentace zaručí vyšší podíl vstřebaných účinných látek. Nejkvalitnější korejský ženšen.

Balení: 20g (v uzavíratelném obalu) = 10 plátků
Užívání: plátek (cca 2g) vložte do úst a pomalu žvýkejte
Složení: Červený ženšen (10.2g), fruktooligosacharid (6.86g), med (2.94g)
Cena: 99,- Kč
Vyrobeno v Koreji

Možno též zakoupit jako dárkové balení 100g - 590,- Kč, 200g - 1.090,- Kč.

Mladý ječmen - velmi šetrně zpracovaný enzymatický nápoj plný biologicky aktivních látek. Přírodní produkt od české firmy Green Ways. Cena: 1 150 Kč (250 g = 250 dávek)

Chlorella - širokozáběrový očistný prostředek. Antioxidanty v chlorelle obsažené brání ničivé dominové smršti volných radikálů. Od české firmy Green Ways. Cena: 1 150 Kč (330 g)

Gel z aloe vera - gel z Aloe Vera Barbadensis Miller obsahuje více než 160 cenných látek (např. vitamíny, esenciální mastné kyseliny, aminokyseliny, monosacharidy a polysacharidy, enzymy, minerály, steroly, aminocukry, stopové prvky). S certifikací IASC od německé firmy LR. Cena: od 719 Kč (1 l)

Colostrum - posílení imunity a ochrana proti bakteriím a virům. S certifikací IASC od německé firmy LR. Cena: od 949 Kč 

© 2016 - 2023 Radost z jógy
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky